Yılın En Çok Beklenen Filmlerinden Olan Gladyatör 2’den Heyecanınızı Tavan Yaptıracak İlk Fotoğraflar Paylaşıldı!

2000 yılında vizyona giren Ridley Scott imzalı ve Russel Crowe başrollü Gladyatör, tarihin en ikonik filmlerinden biri olmayı başarmıştı. Cesur General Maximus’un hikâyesini konu edinen yapım, 5 Oscar alarak adını sinema tarihine altın harflerle yazdırmıştı.

Bu nedenle de uzun yıllardır geliştirilme aşamasında olan devam filmi Gladyatör 2 büyük merakla bekleniyordu. Bugün önümüzdeki aylarda nihayet vizyona girecek yıldızlarla dolu yapımdan heyecanınızı tavan yaptıracak bir gelişme yaşandı. Vanity Fair, Gladyatör 2’nin ilk resmî görsellerini bizlerle buluşturdu. Fotoğraflar, filmin gerçekten iyi olabileceğini gösteriyor. İçeriğimiz boyunca paylaşılan görsellere ulaşabilirsiniz.

Paul Mescal’ın ve Pedro Pascal’ın karakterlerine ilk bakış:

İlk fragman 9 Temmuz’da

İlk görsellerle birlikte ilk fragmanın da ne zaman yayımlanacağı açıklandı. Buna göre ilk fragman, 9 Temmuz tarihinde paylaşılacak.

Gladyatör 2 konusu

Gladyatör 2, orijinal filmin 20 yıl sonrasında geçecek. Yapımda, Maximus’un mirasını devam ettirecek Lucilla’nın oğlu Lucius’un hikâyesini izleyeceğiz. Lucius’u, son yılların en başarılı oyuncularından Paul Mescal canlandıracak.

Gladyatör 2 kadrosu

Gladyatör 2’nin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi yine efsane sinemacı Ridley Scott oturuyor. Oyuncu kadrosu ise âdeta yıldızlar geçidi. Filmde; Paul Mescal, Pedro Pascal, Joseph Quinn, Denzel Washington, Connie Nielsen, Derek Jacobi, Matt Lucas ve daha birçok yıldız isim var.

Gladyatör 2 vizyon tarihi

Gladyatör 2, 15 Kasım 2024 tarihinde sinemalarda vizyona girecek.

Gladyatör 2’den paylaşılan diğer görseller

Deadpool & Wolverine’den Yepyeni Tanıtım Fragman Geldi! [Video]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir